Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Filter
Cena
UBNT UniFi SmartPower Redundant Power System, USP-RPSskladom 1 ks445.14 € UBNT UniFi SmartPower Redundant Power System, USP-RPSTypy prekladu Preklad textu Zdrojový text 1504 / 5000 Výsledky prekladov popis produktu Redundantný napájací systém UNIFEM SmartPower USP-RPS je patentovaný Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 5skladom 30 ks18.31 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 5SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN Cable, 0.5mna objednávku4.47 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 0.5m Ubiquiti UniFi ODN Cable, 1mna objednávku3.53 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 1m Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3mna objednávku7.40 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 3m Ubiquiti UniFi ODN Cable, 5mskladom 1 ks8.81 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 5m Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/skladom 251 ks6.24 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/ Ubiquiti AirCube ACskladom 38 ks73.82 € Ubiquiti AirCube ACWiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 24V zdoj (součástí balení) Wi-Fi Standards 802.11ac Ubiquiti AirCube ISPskladom 14 ks27.69 € Ubiquiti AirCube ISPWiFi router 24V PoE Passthrough YES Napájení 24V PoE or 5V Micro USB (zdroj není součástí balení) Wi-Fi Standards Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 dona objednávku109.31 € Ubiquiti CKG2-RM - konzola pre inštaláciu Cloud Key Gen.2 doKonzola pre uchytenie kontrolera Cloud Key Gen.2 aj Cloud Key Gen.2 PLUS do 19" racku. - univerzálny zadný zámok pre uchytenie UCK-G2 aj UCK-G2-PLUS - ľahko Ubiquiti EP-54V-150W-ACna objednávku74.59 € Ubiquiti EP-54V-150W-AC Ubiquiti EP-54V-150W-DCna objednávku76.43 € Ubiquiti EP-54V-150W-DC Ubiquiti ER-4skladom 7 ks185.50 € Ubiquiti ER-4Hardware Specifications ER-4 Dimensions 229 x 136.5 x 31.1 mm (9.02 x 5.37 x 1.22 in) Weight 795 g (1.75 lb) Max. Power Consumption 13W Power Internal AC Power Ubiquiti ER-6P 6-Port Gigabit Router with 1 SFP Portna objednávku222.02 € Ubiquiti ER-6P  6-Port Gigabit Router with 1 SFP PortHardware Specifications ER-6P Prehľad vlastností: • (5) Gigabit RJ45 routing porty • 24V PoE na RJ45 portoch • (1) Gigabit SFP port • 3.4 million Ubiquiti ER-RMKIT - konzola pre inštaláciu EdgeMAX do rackuskladom 8 ks<