Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Filter
Cena
MIKROTIK Fiber-to-Copper Converterna objednávku37.75 € MIKROTIK Fiber-to-Copper ConverterFTC je jednoduchý media konvertor Fiber-to-Copper. Narozdíl od jiných konkurenčních výrobků má vodotěsné venkovní provedení s pojistným šroubem. Je MIKROTIK Mobile Quick Setup toolna objednávku28.78 € MIKROTIK Mobile Quick Setup tool MIKROTIK QSFP+ 40G break-out cable to 4x10G 3m 0C +70Cna objednávku51.13 € MIKROTIK QSFP+ 40G break-out cable to 4x10G 3m 0C +70C MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70Cna objednávku24.74 € MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70Cna objednávku50.07 € MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module (PI # 14na objednávku27.41 € MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module (PI # 14 MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)na objednávku16.30 € MIKROTIK SFP modul MM 850nm  (550m)S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm Dual LC konektorem, a to až do 550 meter na Multimodovém vlákně. Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrialna objednávku34.26 € MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - industrialS-55DLC80D je 1.25G SFP transceiver s 1550 nm Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Vhodné aj do industriálneho prostredia (-40°C to MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)na objednávku21.92 € MIKROTIK SFP modul SM 1310nm  (20km)S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310 nm Dual LC konektor, a to až do 20 km na Single-modovém vlákně Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20ksm)na objednávku64.51 € MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks  (20ksm)S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm/R1550nm, který pracuje pro spojení až 20 MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km)na objednávku84.93 € MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km)S-4554LC80D je 1.25G SFP transceiver s vlnovou dĺžkou T1490nm/R1550nm, Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Pár SFP modulov vhodných aj MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)skladom 6 ks54.80 € MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm  (300m)S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)na objednávku122.52 € MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm  (10km)S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 13100nm, pro připojení až 10km metrů na singl-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper modna objednávku61.64 €