Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Filter
Cena
3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. zásna objednávku5.15 € 3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. zás3M™ 8686 FTTH zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900skladom 3 ks3.74 € 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900Popis produktu: Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM i SM,pro 250 i 900,na objednávku72.38 € 3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM i SM,pro 250 i 900,Univerzální mechanická spojka optických vláken Fibrlok II 2529 společnosti 3M je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových optických vláken CNS keystone redukcia pre spojku SC simplex, bielana objednávku0.55 € CNS keystone redukcia pre spojku SC simplex, biela CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks)skladom 18 ks0.19 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 40mm (balík po 25 ks) CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks)na objednávku0.19 € CNS ochrana zvaru optického vlákna 60mm (balenie po 25 ks) CNS opt. Pigtail 50/125 SC, 1mna objednávku1.56 € CNS opt. Pigtail 50/125 SC, 1mOptický pigtail s konektorem SC a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. Pigtail 50/125 ST, 1mskladom 20 ks0.37 € CNS opt. Pigtail 50/125 ST, 1mOptický pigtail s konektorem ST a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. Pigtail 62,5/125 SC, 1mna objednávku1.56 € CNS opt. Pigtail 62,5/125 SC, 1mOptický pigtail s konektorem SC a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. Pigtail 62,5/125 ST, 1mskladom 6 ks0.13 € CNS opt. Pigtail 62,5/125 ST, 1mOptický pigtail s konektorem ST a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. Pigtail 9/125 LC, 1mna objednávku1.18 € CNS opt. Pigtail 9/125 LC, 1m CNS opt. Pigtail 9/125 SC, 1mna objednávku1.65 € CNS opt. Pigtail 9/125 SC, 1mOptický pigtail s konektorem SC a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. Pigtail 9/125 ST, 2mskladom 16 ks0.97 € CNS opt. Pigtail 9/125 ST, 2mOptický pigtail s konektorem ST a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/LC, heavy duty, 50mskladom 6 ks