Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Filter
Cena
10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektorna objednávku76.04 € 10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektorna objednávku175.69 € 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 16x (51.70°-4.89na objednávku316.03 € 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 16x (51.70°-4.891920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 16x (51.70°-4.89°), PoE, WDR 120dB, SmartIR 100m, Micro SDXC, LIGHTHUNTER, Smart videoanalýzy, IP66, součástí balení L 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 4x (105.2-29.32°na objednávku200.63 € 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 4x (105.2-29.32°1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 4x (105.2-29.32°), PoE, Mic., reproduktor, WDR 120dB, Smart IR 50m, Micro SDXC, LIGHTHUNTER, Smart videoanalýzy, venkovní 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 5x (106.9-30.6°)na objednávku234.04 € 1920x1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 5x (106.9-30.6°)Vnitřní IP kamera, rozlišení 1920×1080 (Full HD) až 30 sn/s, H.265, zoom 5x (106.9-30.6°), PoE, DI/DO, Mic., reproduktor, WDR 120dB, IR 30m, WiFi, Micro SDXC, 1920x1080 (Full HD) až 30sn/s, obj. 1.66mm (180°), DI/DO, Mina objednávku340.57 € 1920x1080 (Full HD) až 30sn/s, obj. 1.66mm (180°), DI/DO, Mi1920x1080 (Full HD) až 30sn/s, obj. 1.66mm (180°), DI/DO, Mic., SNV, WDR 120dB, PoE, malé rozměry, vnitřní, 3 roky záruka ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI Typ technologie 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 2.8mm (108°), PoE,na objednávku353.18 € 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 2.8mm (108°), PoE,Venkovní IP kamera, rozlišení 1920×1080 (Full HD) až 30sn/s, H.265, obj. 2.8mm (108°), PoE, DI/DO, Mic., Smart IR 20m, SNV, WDR 120dB, MicroSDXC slot, 3DNR, 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE,na objednávku275.34 € 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE,1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE, DI, Mic., Smart IR 10m (940nm-lidskému oku neviditelné spektrum), SNV, WDR 120dB, MicroSDXC slot, 3DNR, 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE,na objednávku353.18 € 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE,1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. 3.6mm (89°), PoE, DI/DO, Mic., Smart IR 20m, SNV, WDR 120dB, MicroSDXC slot, 3DNR, antivandal, venkovní (IP67), 1920x1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. motorzoom 2.8-12mmna objednávku