Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Filter
Cena
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 5skladom 30 ks18.17 € Ubiquiti  Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 5SFP modul 1Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 550m (při 50/125um) diagnostika DDMI Ubiquiti UniFi ODN Cable, 0.5mna objednávku4.63 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 0.5m Ubiquiti UniFi ODN Cable, 1mna objednávku5.53 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 1m Ubiquiti UniFi ODN Cable, 3mna objednávku7.65 € Ubiquiti  UniFi ODN Cable, 3m Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/skladom 248 ks4.99 € Ubiquiti  UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/ Ubiquiti 10 Gbps Single-Mode Optical Modulena objednávku91.49 € Ubiquiti 10 Gbps Single-Mode Optical ModuleSingle-mode, duplex, fiber transceiver module. 10 Gbps throughput Duplex LC connector Supports connections up to 10 km* Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoEna objednávku29.75 € Ubiquiti FiberPoE  Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoEOutdoor Fiber-to-Ethernet konvertor Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konekna objednávku92.78 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konek60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konekna objednávku127.51 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konek90 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konekna objednávku63.19 € Ubiquiti Fibre Cable  single-mode 6x vlákno 9/125um  + konek60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) náhrada za UF-RJ45-1Gna objednávku18.17 € Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) náhrada za UF-RJ45-1GSFP to RJ45 transceiver module that delivers 1 Gbps speed via a converted Ethernet connection. The 1G SFP to 1GbE RJ45 Module is a RJ45 transceiver that can be