Kontaktujte  nás

Full Shop

Muchovo námestie 8

851 01 Bratislava

Mobil: 0905263280

             02/62411012      

E-mail: fullshop@fullshop.sk
web: www.fullshop.sk

Bratislava
Slovensko





 

Novinky

Filter
Cena
Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 10PKna objednávku1 085.47 € Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 10PKModul SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 5PKna objednávku543.22 € Cisco GLC-SX-MM-LEG MMF Transceiver 5PKModul SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco Cisco GLC-T-LEG RJ45 10 Pack Transceiverna objednávku1 028.32 € Cisco GLC-T-LEG RJ45 10 Pack TransceiverCisco® GLC-T Compatible 1000Base-T SFP (mini-GBIC) Transceiver Module (Copper, 100m, RJ-45) - TAA Compliant Modul SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým Cisco GLC-T-LEG RJ45 5 Pack Transceiverna objednávku514.60 € Cisco GLC-T-LEG RJ45 5 Pack TransceiverCisco® GLC-T Compatible 1000Base-T SFP (mini-GBIC) Transceiver Module (Copper, 100m, RJ-45) - TAA Compliant Modul SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFPna objednávku161.28 € GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFPCisco® GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP (mini-GBIC) Transceiver Module with Digital Optical Monitoring (Single-Mode, 1310nm, 10km, LC, DOM) - TAA Compliant Modul GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFPna objednávku710.32 € GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFPCisco GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP (mini-GBIC) Transceiver Module with Digital Optical Monitoring (Single-Mode, 1310nm, 10km, LC, DOM) - TAA Compliant - 5 GLC-SX-MM Transceiverna objednávku135.66 € GLC-SX-MM Transceiver GLC-SX-MMD 10pk 1000Base-SX SFP TRX TAAna objednávku980.39 € GLC-SX-MMD 10pk 1000Base-SX SFP TRX TAASFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco GLC-SX-MMD 5pk 1000Base-SX SFP TRX TAAna objednávku490.10 € GLC-SX-MMD 5pk 1000Base-SX SFP TRX TAASFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco GLC-SX-MMD Transceiverna objednávku122.44 € GLC-SX-MMD TransceiverSFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco GLC-T RJ45 Transceiverna objednávku128.54 € GLC-T RJ45 TransceiverCisco® GLC-T Compatible 1000Base-T SFP (mini-GBIC) Transceiver Module (Copper, 100m, RJ-45) - TAA Compliant Modul SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým LC-LC - MultiMode - LC-LC 50 / 125 MM 3m OM3na objed