OCRACK OCC-10-9U-SBK, Rozvádzač 9U, 280mm, 10" prevedenie, č
Záruka: 24
Hmotnosť: 8 kg
Záruka: 24
Katalógové číslo: OCC-10-9U-SBK
Balenie: predné posúvne vertikálne lišty, zámok, 2x kľúče
Dvere: sklenené
Výška U: 9 U
Použitie: vnútorné
Farba rozvádzača: čierna
Prevedenie: 10" rackmount
Šírka: 350 mm
Výška (mm): 425 mm
Hĺbka (mm): 280 mm
Hmotnosť: 8 kg
Dvere: sklenené
Výška U: 9 U
Použitie: vnútorné
Farba rozvádzača: čierna
Prevedenie: 10" rackmount
Šírka: 350 mm
Výška (mm): 425 mm
Hĺbka (mm): 280 mm