ASUS ROG Strix XG27AQWMG 27" OLED 2560x1440 280Hz 0,03ms 250
Výrobca: ASUS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: ASUSXG27AQWMG
EAN: 4711636168991
Dostupnosť: skladom 2 ks
502.44 bez DPH
618.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať
Herný monitor ROG Strix OLED XG27AQWMG - 27-palcový (26,5-palcová viditeľná plocha) 1440p TrueBlack Glossy™ Tandem OLED, 280 Hz, 0,03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB, VESA DisplayHDR™ True Black 500, 99 % DCI-P3 a DisplayWidget Center
26,5-palcový QHD (2560 x 1440) TrueBlack Glossy™ WOLED herný monitor s obnovovacou frekvenciou 280 Hz a dobou odozvy 0,03 ms
Panel TrueBlack Glossy™ poskytuje povrch bez zákalu a výnimočne ostrý obraz
Model
ROG Strix OLED XG27AQWMG
Display
Panel Size (inch) : 26.5
Aspect Ratio : 16:9
Color Space (DCI-P3) : 99.5%
Panel Type : WOLED
Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area (HxV) : 590.42 x 331.88 mm
Display Surface : Glossy (TrueBlack Glossy)
Pixel Pitch : 0.229mm
Brightness (HDR, Peak) : 1,500 cd/?
Contrast Ratio (Typ.) : 1,500,000:1
Viewing Angle (CR?10) : 178°/ 178°
Response Time : 0.03ms(GTG)
Color Accuracy: ?E< 2
Display Colors : 1073.7M (10 bit)
Flicker free : Yes
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
Refresh Rate (max) : 280Hz
ASUS OLED Care : Yes
FEATURES
GamePlus:
Yes
Game Visual:
Yes
VRR Technology:
Yes (Adaptive-Sync)
Extreme Low Motion Blur:
DisplayWidget:
Yes, DisplayWidget Center
GameFast Input technology:
Shadow Boost:
Aspect Control:
A.I. Assistant Technology:
AI Visual
A.I. Assistant Technology:
Dynamic Crosshair
Dynamic Shadow Boost
I/O Ports
DisplayPort 1.4 DSC
x 1
HDMI (v2.1)
x 2 (FRL)
Earphone jack :
USB Hub :
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Audio
Speaker:
No
Signal Frequency
Digital Signal Frequency :
HDMI: 30~480 KHz (H) / 41~280Hz (V)
DP: 480~480 KHz (H) / 41~280Hz (V)
Power Consumption
Power Consumption :
<26.8W
Power Saving Mode :
<0.5W
Power Off Mode :
<0.3W
Voltage :
100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
1/4" Tripod Socket :
Tilt :
Yes (+20° ~ -5°)
Swivel :
Yes (+45° ~ -45°)
Pivot :
Yes (+90° ~ -90°)
Height Adjustment :
0~110mm
VESA Wall Mounting :
100x100mm
Lighting effect (Aura) :
Aura Sync
Proximity Sensor :
Neo Proximity Sensor
Kensington Lock :
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension with stand (W x H x D) :
60.5 x 50.0 x 18.8 cm (23.82" x 19.69" x 7.40")
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) :
60.5 x 36.8 x 6.3 cm (23.82" x 14.49" x 2.48")
Box Dimension (W x H x D) :
78.0 x 47.0 x 18.6 cm (30.71" x 18.50" x 7.32")
Weight (Esti.)
Net Weight with Stand :
6.7 kg (14.77 lbs)
Net Weight without Stand :
4.8 kg (10.58 lbs)
Gross Weight :
9.1 kg (20.06 lbs)
Accessories (vary by regions)
DisplayPort cable
HDMI cable
Microfiber cloth
Power cord
Quick start guide
ROG pouch
ROG sticker
USB Type-B to A cable
VESA mount kit
Warranty Card
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (Hardware Solution)
VESA AdaptiveSync Display 280Hz